Nabídka zaměstnání

zveřejněno dne 13. 5. 2024:

Mateřská škola Hochmanova 25, Brno-Líšeň přijme kvalifikovanou učitelku/učitele MŠ - úvazek 0,2419. Nabízíme pohodové a přátelské prostředí. Vyžadujeme flexibilitu a aktivní přístup k práci. Hra na hudební nástroj a znalost programu Začít spolu je výhodou, nikoli podmínkou. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e - mail: ms.hochman@seznam.cz

zveřejněno dne 13. 5. 2024:

Mateřská škola Hochmanova 25, Brno-Líšeň přijme kvalifikovanou učitelku/učitele MŠ - úvazek 1,0. Nástup možný ihned s možností dlouhodobé spolupráce. Nabízíme pohodové a přátelské zázemí mateřské školy. Požadujeme flexibilitu a aktivní přístup k práci, hru na hudební nástroj a znalost programu Začít spolu. Znalost anglického jazyka je výhodou, nikoli však podmínkou.

Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e - mail: ms.hochman@seznam.cz